Pretsāpju un pretiekaisuma līdzeklis

Leģenda

Sāpes locītavāsSāpes locītavāsSāpes locītavāsSāpes locītavāsSāpes locītavās

Savienojot iegūsti vairāk!

Daudzi no labākajiem cilvēka izgudrojumiem ir radušies, apvienojot divas savstarpēji it kā nesaistītas lietas. Pirms vairākiem gadsimtiem Francijā pirmo reizi gaisā pacēlās gaisa balons. Ar karstu gaisu pildītajam balonam apakšā bija piestiprināts ērts grozs.

Un tieši ar šo ideju - apvienot balonu ar grozu - par īstenību beidzot kļuva mūžsenais sapnis lidot, pēc kā cilvēki bija tiekušies kopš neatminamiem laikiem.

Olfen™ gēla, Olfen™ plākstera
un Neurorubine™ Forte Lactab™
kombinācijas efektivitāte

  • Pretsāpju līdzeklis Olfen plāksteris Olfen gels

    Ja Jums pēkšņi kaut kas sāk sāpēt, tad Olfen™ lokālās zāļu formas kā pārbaudīts un efektīvs pretsāpju līdzeklis sāpju novēršanai sniegs gaidāmo rezultātu un ārstēs dažāda veida sāpes, piemēram, sāpes locītavās.

  • Pretiekaisuma zāles Neurorubine forte

    Savukārt, lai rūpētos par muguras veselību ilgtermiņā un uzturētu to vislabākajā formā, izvēlieties Neurorubine™ Forte Lactab™, kas ir augstu devu B grupas vitamīnu komplekss ikdienas lietošanai.

Sāpes muguras lejusdaļā Olfen plāksteris Olfen gelsSāpes muguras lejusdaļāSāpes muguras lejusdaļā Neurorubine forte

Lai iegūtu labu rezultātu lokālu sāpju ārstēšanā, mēs iesakām kombinēt divus augstas kvalitātes ārstniecības līdzekļus. Lietojot Olfen™ plāksteri vai Olfen™ gelu kopā ar Neurorubine™ Forte Lactab™, Jūs iegūsiet papildu atbalstu, lai ārstēšana būtu efektīvāka. Kopā tie remdēs sāpes un ļaus atgūt muguras veselību!3

3 Mibielli MA et al.: Diclofenac plus B vitamins versus diclofenac monotherapy in lumbago: the DOLOR study. Curr Med Res Opin. 2009 Nov; 25(11):2589–99.

Olfen plākstera zāļu lietošanas instrukcija
Olfen gela zāļu lietošanas instrukcija
Neurorubine Forte Lactab zāļu lietošanas instrukcija

Padomi pacientam

Sāpes muguras lejusdaļā Padomi pacientam